Aloe vera gel.jpg
Aloe Vera gel 1l je preferován lidmi  se zažívacími problémy, artitidou a kožními problémy. Pro přirozený obsah kyseliny listové je Aloe Vera gel 1l doporučeno užívat všem ženám plánujícím těhotenstvíl.
aloe vera gel 1l.jpg
Pro docílení nejvyšší kvality Forever Aloe Vera gelu 1l si pěstuje firma rostlinu Aloe veru na vlastních plantážích, bez použití herbicidů a pesticidů. Vysoce účinný aloe vera gel 1l je delikátně separován od vnějšího obalu listu a jemně stabilizován ve speciálně patentovaném procesu. Pro dosažení nejvyššího stupně čistoty a svěžesti aloe vera gelu a pro zachování všech jeho základních kvalit trvá zpracování listů jen pár hodin.
Aloe vera produkty od firmy Forever jako první získaly Certifikát Mezinárodní vědecké rady pro aloe pro svou konzistenci a čistotu.
 
aloeverakrém foto1.jpg
video
video

Aloe Vera Gel a denní dávka vitamínů

Aloe Vera Gel obsahuje vitamíny skupin A, B1, B2, B6, B12, C a E, a dále: kyselinu listovou a niacin. Lidský organizmus si zásoby těchto vitamínů nedokáže vyrobit, proto je musíme neustále doplňovat vhodnou stravou. Nejlepším způsobem je pravidelné pití Aloe Vera Gelu, který v našem organizmu vybuduje přirozený obranný systém.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one