Aloe vera gel.jpg
Aloe Vera, (Aloe pravá, Aloe barbadensis) je vytrvalá, stálezelená bylina. Aloe Vera roste v klimaticky příhodných oblastech po celém světě. Aloe Vera se jako léčivka využívá již po tisíce let. Aloe Vera je velni oblíbená bylina v léčitelství, domácím lékařství a Aloe Vera je součástí mnohých kosmetických produktů. Aloe Vera je pro své mnohostranné účinky oběvována západní medicínou. Aloe Vera se užívá vnitřně, nejznámnější užití je pro spráný trávicí trakt. Aloe Vera se aplikuje i  zevně, zvláště na spáleniny, odřininy a pro rychlejší hojení na ostatní rány a oděrky.

Aloe Vera v historii

Využívání Aloe Vera jako léčivky má dlouhou historii. Používání Aloe Vera je sledováno od dob starého Egypta před 6000 lety z pyramid v Údolí králů. Další písemné zmínky o léčení  s Aloe vera najdeme ve spisech ze staré Mezopotámie, kde Aloe vera byla používána při léčbě infekcí a kožních problémů. Aloe Vera je zmiňována v lékařských písemnosteh ze starého Řecka, Říma, Arábie, Persie, Indie, Tibetu, Číny...
aloeverakrém foto1.jpg
video
video

Aloe Vera Gel a denní dávka vitamínů

Aloe Vera Gel obsahuje vitamíny skupin A, B1, B2, B6, B12, C a E, a dále: kyselinu listovou a niacin. Lidský organizmus si zásoby těchto vitamínů nedokáže vyrobit, proto je musíme neustále doplňovat vhodnou stravou. Nejlepším způsobem je pravidelné pití Aloe Vera Gelu, který v našem organizmu vybuduje přirozený obranný systém.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one